Будь ласка оберніть ваш екран

+380 (93) 148 12 02 Де подивитись?
0
меню
де подивитись? Детальніше

Ліжка двоспальні

На жаль, за вашими критеріями пошуку не знайдено жодного товару

Двоспальні ліжка від AMERS

Двоспальні ліжка від AMERS – це, як завжди, гарні, міцні та якісні меблі за адекватними цінами. У цьому розділі представлені актуальні моделі, які можна купити з доставкою до вашого дому в інтернет-магазині або у торгівельних точках у різних регіонах України.

За всю історію людства не було створено меблів, які були б більш пристосованими та зручнішими для нічного відпочинку, ніж двоспальне ліжко.

Будь-які розкладні конструкції, якими б близькими по експлуатаційних параметрах та зовнішньому вигляду не були б до нього, не здатні бути настільки ж комфортними та сприятливими для здоров’я, як звичайне ліжко з якісним ортопедичним матрацом.

Двоспальні ліжка від компанії AMERS – це бездоганний зовнішній вигляд, якісне виконання та комфортні умови для сну протягом багатьох років.

Важлива особливість м’яких меблів AMERS – увага до деталей. У представлених виробах ви знайдете конструкторські рішення, які допомагають зробити ліжко більш зручним, практичним та безпечним.

Серед таких рішень, які можна зустріти у різних моделях:

        М’яка оббивка по всьому периметру деяких моделей – це турбота про вашу безпеку;

        Місткий короб для постільної білизни;

        Механізм підйому матраца з газонаповненими стійками – завдяки йому доступ до нижнього відсіку дуже простий та зручний;

        Дно, яке можна знімати, що дозволяє прибирати в будь-який зручний момент, без необхідності відсовувати ліжко;

        Ретельно підібраний кут розташування узголів’я, завдяки якому зручно читати книгу чи дивитись телевізор зразу після пробудження чи перед сном.

Виготовлення двоспальних ліжок

Ліжка AMERS виготовляються з твердих порід деревини з використанням березової фанери. Металеві ніжки в конструкції тяжких моделей забезпечують необхідну міцність – навіть через декілька років після купівлі меблі залишатимуться стійкими.

Розміри двоспальних ліжок AMERS приблизно відповідають чи є трохи більшими американського формату Queen size, чого достатньо для користувачів практично будь-якої комплекції.

По всіх питаннях, які стосуються двоспальних ліжок та інших меблів AMERS, можна проконсультуватись у наших співробітників. Просто напишіть чи зателефонуйте нам.

0 / 5