Як може виглядати Ваш диван?

Основними характеристиками м'яких меблів "Amers" є сучасний дизайн, компактність, надійність і функціональність. Саме це за словами наших клієнтів є ключовими перевагами при виборі наших меблів.

TM "AMERS" представляє безліч комбінацій тканини, які задовольнять фантазію будь-якого клієнта і підкреслить Ваш індивідуальний стиль. Ви можете вибрати практично будь-який колір з безлічі варіантів натуральної шкіри і тканинної оббивки.

Варіанти комбінацій
Види опор

Моделі диванів і кутів можуть мати опори з різних матеріалів: хром, дерево, метал або пластик. Ви можете вибирати колір дерева і зіставляти його з іншими меблями у вітальні.

Ви можете вибрати розворот кута, спрямований таким чином, щоб він відповідав проекту кімнати, в якій він буде розташовуватися. У TM "AMERS" розворот визначається розташування сторони шезлонга якщо дивитися на диван. Наприклад: правий кут - це той, в якому шезлонг знаходиться на правій стороні вироби, якщо ви стоїте перед меблями.

Варіант розвороту
Види отстрочек

Ви можете підібрати відтінок нитки в залежності від типу оббивки. Якщо Вам необхідна непомітна обробка - підбирайте відтінок нитки в колір оббивки. Якщо ви хочете підкреслити унікальність і індивідуальний характер ваших меблів - виберіть нитку контрастного кольору.

Особливості принципу трансформації визначають простоту або складність використання функціональної складової дивана. Це саме той момент, коли обов'язково спробувати розкласти м'які меблі, переконавшись в тому, що саме такий диван для Вас - найзручніший.

Механізм трансформації
Види ламінату

У деяких випадках в зависмости від колекції диванів ви можете комбінувати не тільки колір оббивки і опор, а так же колір і вигляд ламінованого декору. Все залежить від ефекту, якого ви хочете досягти. Це важливий елемент меблів з певним відтінком і текстурою буде гарантією унікальності і індивідуальності.