Гарантія на меблі від "Amers"

У разі настання гарантійного випадку звертайтеся за телефонами сервісної служби, зазначених у талоні, за місцем продажу або до виробника.

Умови гарантії

 1. Виробник ТМ "AMERS" гарантує експлуатацію своєї продукції протягом всього терміну дії гарантії, а також безкоштовне усунення виробничих дефектів, які можуть бути викликані незадовільною якістю сировини, матеріалів або порушенням технології виготовлення.

2. Претензії по зовнішньому вигляду виробу, некомплект, а також невідповідності замовлення приймаються тільки безпосередньо при отриманні вироба. Надалі такі претензії не приймаються і всі роботи виконуються тільки за рахунок Покупця.

3. Гарантійний термін на товар відраховується від дати отримання вироби Покупцем.

4. Гарантійний талон зберігається Покупцем протягом усього гарантійного терміну і повинен бути пред'явлені при необхідності проведення його ремонту в гарантійний період.

5. Гарантійне обслуговування проводиться протягом 15 днів з моменту ввезення виробу на виробництво та включає проведення ремонтних робіт і заміну дефектних частин вироби. Гарантійний термін на виріб продовжується тільки на час перебування виробу в ремонті. Гарантійні зобов'язання поширюються на відремонтовані або замінені деталі до закінчення гарантії на товар.

6. У разі настання гарантійного випадку звертайтеся за телефонами сервісної служби, зазначених у талоні, за місцем продажу або до виробника.

7. Гарантія не поширюється на шкіряні замінники, якщо вони використовувалися на сидіннях, підлокітниках або спинках вироби.

Гарантійне обслуговування не проводиться у випадках

1. Завершення гарантійного терміну.

2. Відсутність гарантійного талона або наявності в талоні додаткових записів, які не мають відношення до виробника.

3. Невиконання інструкції і правил, викладених в паспорті виробу, наявності на виробі механічних пошкоджень, перевищення допустимих навантажень на механізм трансформації.

4. Нанесення шкоди виробу, що виникли попаданням всередину або назовні на виріб сторонніх предметів, речовин, тварин, комах і т.д.

5. Самостійний ремонт або ремонт проведений іншими організаціями.

6. Нанесення шкоди в результаті внесення змін до його конструкції.

7. Використання вироби у виробничих цілях.

Повернення

1. Ви можете повернути диван в протягом 14 днів, куплений в наявності в будь-якому з наших салонів або зі складської програми в інтернет магазині. Ми компенсуємо всю суму, крім витрат на доставку.

2. Меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням Покупця, поверненню або обміну не підлягають оскільки є товаром, виробленим під Ваші індивідуальні потреби.