Будь ласка оберніть ваш екран

+380 (93) 148 12 02 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Доставка і оплата

Купувати меблі AMERS онлайн просто і зручно. Ми прагнемо зробити процес вибору, замовлення, оплати та отримання товару максимально сучасним та зрозумілим для кожного. У зв’язку з цим ми впроваджуємо всі популярні та затребувані варіанти оплати і доставки, щоб будь-який покупець з будь-якого населеного пункту України міг зручно купувати меблі AMERS, не виходячи з дому.*

Доставка товарів можлива тільки у підконтрольні Україні населені пункти.

Оплата

Інтернет-магазин меблів AMERS приймає оплату кількома способами, які звичні та зручні як для консервативних покупців, так і для прихильників нових технологій. Кошти за придбані меблі можуть бути сплачені наступними способами:

Банківська карта, онлайн-сервіс LiqPay

все більше покупок у світі здійснюється з використанням банківської платіжної картки. Ми також приймаємо платежі таким способом та робимо все, щоб розрахунки були для покупців максимально швидкими та зручними. У випадку з LiqPay ви можете виконувати оплату за допомогою мобільного додатку просто зі свого смартфона.

Кредит та розстрочка

Часто найзручнішим варіантом придбати меблі чи здійснити інші великі покупки є оплата частинами, тобто розстрочка або кредит. Щоб забезпечити максимально вигідні умови та зручність оформлення кредиту чи розстрочки ми розпочали співпрацю з найбільшими та найкращими з нашої точки зору банками та іншими фінансовими установами.

Обираючи програму кредитування, уважно перечитуйте умови та вивчайте пропоновані графіки погашення, щоб прийняти виважене рішення та знайти найкращі умови кредитування чи розстрочки. Компанія AMERS не має змоги контролювати зміну умов кредитування та не відповідає за фінансовими зобов’язаннями своїх клієнтів перед третіми особами.

Купуючи меблі AMERS, ви можете оформити кредит або розстрочку від ПриватБанку, Альфа-Банку, УкрСиббанку та інших фінансових установ.

Доставка

Доставка меблів AMERS по Україні здійснюється незалежними транспортними компаніями, серед яких «Нова Пошта», «Ін-Тайм» та інші. Оператори, з якими ми працюємо, підібрані таким чином, щоб забезпечувати зручну для кожного доставку за прийнятними тарифами у практично будь-який населений пункт країни. Компанія AMERS не впливає на тарифи на доставку та не контролює їх. Щоб знати скільки буде коштувати транспортування меблів у ваш населений пункт, поцікавтесь тарифами транспортних операторів на їхніх сайтах. Розміри та вагу меблів, необхідні для розрахунку вартості доставки, можна знайти у описах до товарів у каталозі нашого інтернет-магазину.

Відповіді на будь-які питання, які стосуються оплати та доставки товарів від інтернет-магазину AMERS, можна отримати у наших консультантів. Для зв’язку скористайтесь формою відправки повідомлень або зателефонуйте чи напишіть нам.

0 / 5