Будь ласка оберніть ваш екран

+380 (93) 148 12 02 Де подивитись?
0
меню
де подивитись? Детальніше

Модульні дивани

Модульні дивани AMERS

Модульні дивани AMERS — найсучасніший різновид диванів. Вони дають можливість вносити зміни в конфігурацію, що відрізняє їх від простіших кутових і прямих моделей. Зібрані з окремих модулів, такі меблі в будь-який момент можна розібрати і знову зібрати вже в новій конфігурації.

Модульний диван — це конструктор у світі м'яких меблів. Його концепція передбачає можливість додавання нових модулів, їх роз'єднання і використання окремо, як окремих меблів, перевстановлення лівого кута на праву сторону тощо. Модульний диван дозволяє часто експериментувати з облаштуванням інтер'єру без необхідності купувати нові меблі.

Крім того, такий набір простіше завантажувати/розвантажувати і транспортувати, ніж звичайні нерозбірні вироби.

У зібраному вигляді модульний диван не менш стійкий і міцний, ніж звичайний. Спеціальні кріплення гарантують надійне з'єднання модулів між собою. Такий комплект розбирається на частини так само просто, як і збирається — всього за кілька хвилин.

Модульні дивани, як мінімум, не поступаються, а у багатьох випадках і здатні дати фору будь-яким іншим меблям у плані дизайну. Їхня ціна вища, ніж у класичних версій тих же розмірів і виготовлених з аналогічних матеріалів. Пояснюється це великою витратою таких матеріалів і наявністю додаткової меблевої фурнітури.

 

Модульні дивани - найкращий вибір.

У виробничій програмі AMERS представлені модульні дивани, виконані в різних дизайнерських стилях. Завдяки цьому кожен може підібрати модель, здатну гармонійно доповнити конкретний інтер'єр. Усі актуальні товари можна побачити в цьому розділі каталогу.

Модульні дивани, як правило, здатні трансформуватися в ліжко. Для цього кожен або деякі з модулів комплекту оснащені механізмом розкладання. Правильно зібравши диван, ви зможете створити по-справжньому велике і зручне, хоча й запасне спальне місце.

При виготовленні всіх моделей використовуються тільки матеріали найвищої якості, здатні забезпечити високий рівень комфорту і високий ресурс виробу.

Модульні дивани. Де купити?

Купити модульні дивани AMERS та інші меблі виробника можна в нашому інтернет-магазині або в меблевих магазинах у різних регіонах України.

Інформацію про міста, в яких представлені наші меблі, та адреси магазинів доступні в розділі «Де купити?». Покупці можуть замовити дивани, крісла й  ліжка з доставкою додому.

Щоб отримати інформацію про моделі, якими ви зацікавилися, просто зателефонуйте нам або напишіть.

0 / 5