Будь ласка оберніть ваш екран

+380 (93) 148 12 02 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Прямі дивани

Прямі дивани від AMERS

Дивани прямого типу від AMERS — це стильні та добротні м'які меблі для вашого будинку. Всі моделі, незалежно від ціни, виготовлені з якісних матеріалів, розрахованих на тривалу експлуатацію. Широкий вибір дизайнерських рішень і стилів, у яких виконані різні моделі, допоможе підібрати диван, який буде гармонійно доповнювати будь-який інтер'єр.

Диван прямого типу — це класика даного сегменту. Подібна конфігурація має важливу перевагу перед іншими різновидами (кутовими та модульними): порівняно просту конструкцію. Завдяки цьому на виготовлення таких меблів витрачається менше матеріалів і часу, що дозволяє зробити їх доступнішими для покупця. Виглядає прямий диван при цьому не менш презентабельно і привабливо, ніж модульний або кутовий. Головне правильно підібрати модель.

Розкладні прямі дивани

Усі прямі дивани з виробничої програми AMERS мають розкладну конструкцію, тобто можуть перетворюватися в двоспальне ліжко. Вони формують просторе спальне місце з розмірами, достатніми для двох людей середньої статури. У багатьох моделях є відсік для зберігання постільної білизни.

Прямі дивани AMERS — це функціональні та привабливі меблі, які допомагають облаштувати побут і гарно оформити житло.

Виготовлення прямих диванів

Корпус прямих диванів ми виготовляємо з деревини твердих порід, ламінованої ДСП, а також використовуємо березову фанеру. Всі матеріали безпечні, не виділяють шкідливих речовин у процесі експлуатації. Ніжки можуть бути виготовлені з металу, міцного пластику або з деревини дуба. М’яку частину формують дерев'яні ламелі, пружинні блоки й набори різних натуральних і синтетичних матеріалів, здатних забезпечити необхідний рівень комфорту при помірній ціні.

Прямі дивани. Де купити?

Купити прямі дивани від AMERS можна як в інтернет-магазині, так і в меблевих магазинах у різних містах і регіонах. Інформацію про адреси торгових точок, у яких представлені наші товари, можна подивитися в розділі «Де купити?». Купуючи наші м'які меблі, ви завжди можете замовити їхню доставку додому.

Отримати консультацію від AMERS можна по e-mail або в телефонному режимі (див. блок «Контактна інформація»).

0 / 5