Будь ласка оберніть ваш екран

+380737005770 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Про компанію

ІСТОРІЯ

Фабрика м'яких меблів ТМ "Amers" була заснований в 1998 році. Саме в цей проміжок часу бере свій початок меблева промисловість України і перехід від поставок продукції з сусідніх країн до виробництва власних меблів. Спочатку пріоритетним напрямком компанії було вибрано виготовлення продукту цінового сегмента "середній +" або "familyclass". Дана тенденція збереглася і до сьогодні.

ФІЛОСОФІЯ

Ми ніколи не стоїмо на місці і постійно оновлюємо наш модельний ряд, слідуємо сучасним тенденціям в світі дизайну, вивчаємо нові технології і успішно застосовуємо ці знання у виробництві нових виробів. Основною характеристикою м'яких меблів фабрики "Amers" є висока функціональність. Саме це за словами наших клієнтів є ключовими перевагами при виборі нашої продукції. Ставка на ретельність контролю збірки на всіх етапах виробництва і різноманітність модельного ряду дозволяє нашій продукції бути представленою практично в будь-якому типі інтер'єру і приміщення.

ЯКІСТЬ

У всіх меблевих фабрик був і є величезний вибір виробничої фурнітури і кожна торгова марка особисто приймає рішення продукт якої якості має намір поставляти в будинку своїх покупців.

М'які меблі це виріб який тісно пов'язаний з життям людини. В силу фізіології ми проводимо третину свого життя саме уві сні, а значить цей значний проміжок часу можна виділити як контакт з м'якими меблями різного типу.

Висока якість

Екологічні матеріали

Гарантія

Ми прийняли принципове і незмінне рішення відмовитися від дешевої сировини і закладати в вироби тільки надійні і сертифіковані матеріали українських і європейських виробників. Покупець часто женеться за економією - це логічно і природно. Але давайте спробуємо розібратися.

М'які меблі складаються з безлічі компонентів і більш низька ціна досягається тільки за рахунок більш дешевих складових. Йдеться про нетривких механізмах трансформації, низькосортних матеріалах для каркаса, установкою на сидіння пінополіуритану щільність якого не розрахована для підвищених навантажень, дешева тканина і найголовніше економія на виробничому персоналі.

Так як м'які меблі купуються в середньому раз в 10 років, ми рекомендуємо купувати меблі тільки з якісних, перевірених часом і сертифікованих комплектуючих.

Якісний диван - запорука вашого міцного сну і здоров'я.

ДОСВІД І СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

Ми знаємо як зробити Ваш диван з універсальними споживчими властивостями, довговічним і головне екологічним. Наш асортимент включає широкий модельний ряд м'яких меблів: модульні, кутові і прямі дивани, крісла, ліжка, подушки та інші аксесуари для м'яких меблів. Наша мета - це постійне самовдосконалення, щоб створювати для Вашого будинку гідний продукт.

З повагою колектив фабрики “Amers”

У нас колосальний досвід і знання, так як ми виробляємо м'які меблі більше 20 років

20

20 років виготовляємо якісні меблі

0 / 5