Будь ласка оберніть ваш екран

+380 (93) 148 12 02 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Кутові дивани

 

Кутові дивани. Каталог

Кутові дивани від компанії AMERS – це зручні та привабливі меблі. Для всіх продуктів виробника характерні якісні матеріали та якісно пропрацьований дизайн. Широка виробнича програма дозволяє кожному підібрати модель на свій смак та відповідно до своїх вимог. Кутовий диван AMERS забезпечує максимально ефективне використання простору у вашому домі.

Кутові дивани AMERS де купити?

Купити кутові дивани можна як у нашому інтернет-магазині, так і в меблевих магазинах у різних регіонах України. Список міст, в яких представлений AMERS, та адреси магазинів можна подивитись у розділі «Де купити?». У будь-якому з варіантів ви можете замовити меблі з доставкою.

Кутовий відрізняється від інших типів диванів і, тим більше, від ліжок не тільки конструкцією і зовнішнім виглядом, але виконуваними функціями.

На ньому особливо зручно відпочивати удвох або компанією. Розташовані під прямим кутом секції дозволяють розташуватись упівоберта до співрозмовника, а при наявності невисокого столика перед диваном – поєднати спілкування з чаюванням. Наявність додаткової частини сидіння, якої нема в прямих диванах, - це важливий «бонус» під час перегляду фільмів.

Переваги кутових диванів

Крім інших переваг, кутовий диван вміє перетворюватись у широке двоспальне ліжко. Додаткова секція у складеному вигляді ховається в нижній частині конструкції (незалежно від типу механізму розкладання) та зовсім не займає місця. Крім того, більшість моделей, представлених у цьому розділі, мають місткий відсік для зберігання постільної білизни. Розмір утворюваного спального місця близький до стандарту Queen size, який вважається достатнім для двох людей практично будь-якої тілобудови.

Кутові дивани AMERS – це один з інструментів дизайнера, з допомогою якого будь-який інтер’єр можна зробити більш затишним та функціональним.

У виробництві кутових диванів AMERS використовуються деревні матеріали (масив твердих порід, фанера з берези, ламінована ДСП), які не виділяють шкідливих речовин. Ніжки різних моделей можуть бути виготовлені з міцного пластику, дерева чи металу. Набір матеріалів, які формують м’який «пиріг» наповнювача, як і оббивка диванів, відрізняються від моделі до моделі.

Консультанти AMERS готові відповісти на ваші запитання, які стосуються м’яких меблів з цього каталогу. Просто напишіть чи зателефонуйте нам.

0 / 5