Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Корисна інформація

Вибір диванів. Корисна інформація.

Які меблі найпрактичніші? Які найзручніші? Що краще для дачі, а що для дому? Як видалити плями з оббивки? Яка оббивка найкраща для будинку з кішкою чи собакою? Як розставити меблі, щоб кімната здавалась просторішою? Який колір оббивки підібрати до бежевих стін?

Вибір, купівля меблів та догляд за ними – ніби й не надто складні питання, але тільки на перший погляд. Зіткнувшись з такими турботами, починаєш шукати корисну інформацію та всілякі поради, здатні допомогти з їхнім вирішенням.

Ми – AMERS, відомий в Україні виробник м’яких меблів. Протягом багатьох років ми займаємось тим, що вивчаємо та виробляємо меблі, виробляємо та знову вивчаємо.

Сфера нашої діяльності передбачає досконале знання матеріалів, з яких виготовляють м’які меблі, їхніх експлуатаційних властивостей, а також теорії дизайну та правил використання меблів в оформленні приміщень. Ці знання – джерело тієї важливої інформації та потенційно корисних порад, які можуть допомогти покупцям та користувачам меблів у вирішенні їхніх питань.

Що ви знайдете у цьому розділі?

У цьому розділі ви знайдете поради, які стосуються питань вибору м’яких меблів, догляду за ними, порад відносно того, як правильно розставляти меблі в кімнаті, як правильно облаштовувати нову квартиру чи будинок, а також багато іншої корисної та цікавої інформації.

Ми готові дати поради щодо вибору, купівлі та експлуатації будь-яких меблів з нашої виробничої програми: прямих, модульних та кутових диванів, м’яких крісел зі спальним місцем та без нього, пуфів, двоспальних ліжок, а також подушок та аксесуарів.

Деякі з цих порад ви можете знайти у розділі «Корисна інформація» уже зараз, інші будуть додані з часом.

Будь ласка, пам’ятайте, що на будь-які питання, які стосуються м’яких меблів AMERS, можна отримати відповіді у наших консультантів. Для цього достатньо скористатися відповідною формою у правому нижньому кутку сторінки. Ви також можете написати нам на електронну адресу чи зателефонувати за номерами телефонів, вказаними у блоці «Контактна інформація».

0 / 5