Будь ласка оберніть ваш екран

+380737005770 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Переваги виготовлення диванів на замовлення

В пошуках ексклюзивних диванів, чимало клієнтів обирають виготовлення меблів на замовлення. Унікальні вироби відповідають усім вимогам користувачів до дизайну та комфорту.

Переваги виготовлення диванів на замовлення

Більшість меблевих салонів пропонують стандартні вироби в обмеженому виборі форм, кольорів та розмірів. Вузький асортимент відштовхує клієнтів, оскільки позбавляє можливості втілити в життя унікальні дизайнерські ідеї або компактно помістити предмет інтер'єру в невеликому приміщенні. Ці та багато інших проблем дозволяє подолати виготовлення диванів на замовлення. Даний напрямок є одним із трендів меблевого ринку України, а ексклюзивна продукція є доступною для широкого кола споживачів.

Що таке диван за індивідуальним замовленням?

Кожен покупець прагне отримати виріб в єдиному екземплярі, який неможливо зустріти у кого-небудь вдома, в офісі, ТРЦ або в іншому громадському закладі. Класичні меблеві салони не здатні задовольнити потреби вимогливих покупців, оскільки вони рідко оновлюють свій каталог. Меблі на замовлення дозволяють отримати оригінальний виріб, з яким можна досягти стильової єдності в дизайні інтер'єру та забезпечити максимальний комфорт під час використання.

Замовник та представник заводу-виготовлювача заздалегідь узгоджують всі нюанси. Покупець може висловити свої побажання за наступними параметрами:

  • Габарити. Заводи виготовляють дивани за індивідуальними розмірами для приміщень різної площі – від невеликої кімнати в комунальній квартирі до просторих вестибюлів та кінотеатрів. Завдяки варіативності габаритів, замовник може заощадити корисний простір в кімнаті та встановити меблі в тому місці, де стандартному виробу з салону не вистачає кількох сантиметрів. Крім того, модель унікальних розмірів можна гармонійно вписати в приміщення з нестандартним плануванням;
  • Колір. Меблеві салони зазвичай пропонують багату палітру кольорів, але справжні поціновувачі інтер'єрного мистецтва хочуть бачити певний відтінок з таблиці RAL. Диван на замовлення є кращим рішенням для реалізації нестандартних дизайнерських ідей;
  • Тип тканини. Багатьох людей не влаштовує матеріал в базовій комплектації через некрасиву фактуру, складність догляду або індивідуальну непереносимість (алергію). При індивідуальному замовленні дивана клієнт може вибрати тканину на свій розсуд: велюр, жаккард, гобелен, натуральну шкіру, замшу та ін. Звертаємо Вашу увагу, що матеріал впливає на вартість готового виробу;
  • Функціональність. Серійні моделі не враховують персональні вимоги людей до комфорту під час сну. Наприклад, покупця може не влаштувати базовий м'який наповнювач або механізм трансформації. Для подолання цієї проблеми потрібно просто повідомити свої вимоги дизайнеру-конструктору. Він підбере оптимальний варіант та запропонує інші ідеї, виходячи зі свого досвіду.

При виготовленні м'яких меблів на замовлення Ви отримуєте виріб, який повністю відповідає Вашим вимогам до зовнішнього вигляду та комфорту, а також прослужить довгі роки. Диван, виготовлений в єдиному екземплярі, показує в інтер'єрі відчуття стилю та говорить про високий статус власника. Тому послуга популярна не лише серед приватних осіб, а й в ділових колах.

Які дивани можна виготовити на замовлення?

Клієнти не обмежені у виборі м'яких меблів на замовлення, але найбільший попит мають три види диванів: кутові, прямі та модульні.

Кутові дивани

Предмет інтер'єру Г-подібної форми, який компактно встановлюється в кутку кімнати. Дані моделі добре зарекомендували себе в приміщеннях невеликої площі. Кутові дивани на замовлення роблять як для дозвілля, так і повсякденного сну. Меблі виконуються з різними механізмами трансформації, залежно від площі кімнати.

Прямі дивани

Це класичний варіант для сімейного відпочинку, посиденьок з друзями та зустрічей гостей. Залежно від побажань клієнта, прямі дивани на замовлення можуть бути розраховані на 2, 3, 4 та більше осіб. Традиційним вважається встановлення біля стіни, але в нестандартних плануваннях прямі дивани доречно виглядають посеред кімнати.

Модульні дивани

Універсальні моделі, що складаються з декількох частин різної форми. Завдяки цим елементам, меблі можна використовувати для сну або окремо в якості крісел. Модульні дивани популярні серед людей, які люблять експерименти в інтер'єрі. Дані меблі часто зустрічаються у вітальнях квартир-студій та центрах коворкінгу.

Етапи виготовлення м'яких меблів на замовлення

Виробництво ексклюзивних диванів виконується в наступному порядку:

  1. Обговорення концепції. Клієнт обирає готове рішення з каталогу, яке служить основою для створення ескізу. Дизайнер-конструктор враховує побажання замовника за кольором, типом тканини та розмірами виробу, а також пропонує свої ідеї.
  2. Узгодження дизайн-проєкту. Замовнику надається проєкт м'яких меблів в тривимірному просторі з усіма характеристиками продукту. 3D-модель дозволяє побачити диван з усіх ракурсів та з високою реалістичністю. За необхідності вносяться корективи в ескіз. Після узгодження всіх нюансів, дизайнери передають проєкт фахівцям зі виробничого цеху.
  3. Виготовлення меблів. Цей етап охоплює збірку каркаса, установку пружинного блоку з щільним тканим матеріалом, обтягнення конструкції узгодженою тканиною.
  4. Фінішне оформлення. Фахівці проводять контрольну перевірку та упаковують диван в картон та поліетилен. Далі товар прямує в пункт призначення.

Якщо Ви хочете отримати ексклюзивний диван, звертайтеся для виготовлення м'яких меблів на замовлення в Києві, Львові, Одесі, Житомирі та інших містах України – в компанію Amers. Наша фабрика спеціалізується на виготовленні елітних дизайнерських меблів з матеріалів преміальної якості. Для виробництва використовуємо лише екологічно чисті та гіпоалергенні тканини, а палітра охоплює понад 150 кольорів та відтінків на будь-який смак. Також ми виконуємо безкоштовну доставку зразків матеріалу, щоб Ви змогли підібрати найбільш відповідний для себе варіант.

Amers має репутацію надійного виробника диванів на замовлення в Україні. Кожен предмет інтер'єру, виготовлений на нашій фабриці, поєднує в собі почуття стилю, увага до деталей, комфортне та довговічне використання.

0 / 5