Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Диван чи ліжко: що краще?

Що краще: кішки чи собаки? На перший погляд це беззмістовна та безкінечна суперечка, адже завжди знаходяться аргументи як на користь одних, так і інших тварин. Але якщо розглядати їх з точки зору конкретного господаря, то все не так складно. Домосідам та мешканцям квартир більш підходять коти, а ось у приватному секторі людина, яка полюбляє активний відпочинок, тривалі прогулянки та якій потрібен «охоронець» для дому, швидше за все, обере собаку. Та ж ситуація з диванами та ліжками: просто визначтесь з вимогами та умовами експлуатації, а вибір вже стане очевидним.

Диван чи ліжко: що краще?

 

Ви ніколи не замислювались над тим, що диван – він як собака: «любить» активність, цікаве дозвілля, шумні компанії, напої та закуски.

В той же час ліжко – типовий кіт: спокійний, домашній та не любить чужинців. У кожного з них свої особливості, які заслуговують уваги. А у певних випадках комплект з ліжка та дивана (як і кішка з собакою) – це саме те, що потрібне вашому дому.

Як існують запеклі любителі кішок та собак, так і існують поціновувачі ліжок чи диванів, для яких не працюють ніякі аргументи на користь опонентів.

Якщо ви один з них – просто піддайтесь своїй природі та обирайте ліжко чи диван, які будуть максимально відповідати очікуваним умовам експлуатації.

Простір

У просторому будинку з декількома кімнатами оптимально мати і те, і інше. Кожен з цих предметів меблів є кращим для вирішення конкретних завдань: ліжко – як місце, призначене винятково для сну, а диван – для денного та вечірнього відпочинку, перегляду фільмів, читання книг, спілкування з друзями.

Чутливість

Деякі користувачі особливо чутливі до умов сну: ледь щось не так і у них погіршується його якість, а то і зовсім починається безсоння.

Важко спростувати той факт, що лише деякі розкладні дивани з ортопедичними матрацами здатні зрівнятись з ліжками у якості умов для сну.

Універсальність

Якщо ви власник невеликої квартири чи студії, в якій ефективне використання простору особливо важливе, то вам краще купувати універсальні, багатофункціональні меблі.

Хороший, якісний розкладний диван здатен створити непогані умови для нічного відпочинку. В інший час, будучи складеним, він не займає багато місця та успішно виконує функції класичного нерозкладного.

Доречність

Ліжко у вітальні чи масивний нерозкладний шкіряний диван у спальні – це не завжди доречно. Хоча, якщо на протилежній стіні у цій спальні висить старий відреставрований мотоцикл – то чому б і ні.

Якщо всі інші критерії не грають для вас ніякої ролі, а питання можна сформулювати більш точно: «що краще для сну?», тоді обирайте ліжко. Тільки звертайте увагу на тип та якість матраца.

Старі ватяні матраци на ліжках з пружинною основою – це зовсім не те, що корисно для вашого хребта. Тоді вже краще хороший диван. Якісний ортопедичний матрац на нормальній основі з дерев’яних ламелей – це саме те, на чому зручно та корисно спати.

Якщо ж умови у вашому домі підказують, що доведеться спати на дивані – не біда. Головне у процесі вибору не забувати про ключові зони уваги:

Жорсткість матраца.

Він не повинен бути надто м’яким. Краще твердіша, але рівна поверхня, здатна довгий час підтримувати тіло у горизонтальному положенні.

Такі зручні для перегляду фільмів м’які шкіряні дивани абсолютно не пристосовані для використання в якості ліжка. У крайньому випадку – на декілька ночей.

Матеріали

Матеріали, розраховані на тривалу експлуатацію. У цьому питанні доведеться покластися на інформацію, отриману від продавця, на дані у паспорті виробу (або в гарантійному талоні) та на імідж виробника.

Справа в тому, що недорогі моделі можуть надто швидко продавлюватись у певних місцях, якщо експлуатуються у якості спального місця. Особливо у користувачів міцної тілобудови. В результаті меблі стають непривабливими та незручними.

Механізм розкладання.

Дізнайтесь, який тип механізму використовується у цікавій для вас моделі. Спробуйте як він працює, оцініть візуально товщину металу та якість виготовлення.

Механізм розкладання, який заїдає, здатен неймовірно дратувати при повсякденному використанні.

Відділ для постільної білизни.

При щоденному складанні постільну білизну необхідно кудись ховати і десь зберігати. Якщо об’єму нижнього відділу недостатньо, то з цим можуть виникнути проблеми.

Розміри.

Враховуйте розміри місця для спання. Для людей середнього зросту та комплекції більшість моделей будуть цілком зручними, але користувачі високого зросту та міцної тілобудови повинні звертати на цей параметр особливу увагу.

Порівняйте розміри спального місця з типовими розмірами ліжок.

Якщо у вас залишаються сумніви відносно того, які меблі обрати – звертайтесь до нас. Консультанти AMERS розкажуть вам про доступні у продажу моделі, а також постараються допомогти зробити правильний вибір.

0 / 5