Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Типи диванів. Який диван обрати?

Одні приходять до меблевого магазину тільки з власною рулеткою, інші можуть просто ткнути пальцем у бік того, що сподобалось з першого погляду, треті вибирають щось дорожче, а четверті – найдоступніший варіант. У кожного з покупців свої вподобання та вимоги, але кожному з них потрібно дати прості поради з приводу того, як та який диван обрати.

Типи диванів. Який диван обрати?

 

Підійдіть до вибору дивану серйозно, адже вам з цим жити!

 

Якщо на наступний день після його появи у домі ви розумієте, що він вам не подобається, що тільки на фоні інших він виглядав таким привабливим, значить рішення було прийнято на гарячу голову і тепер доведеться від нього позбавитись або, як мінімум, терпіти. Робити висновки щодо того, який диван найбільше підходить для вас конкретно та для приміщення, у якому буде експлуатуватись, краще ще до походу в магазин. Краще мати хоча б загальне уявлення про варіанти оббивки та наповнювача, про типи механізмів розкладання та про можливі різновиди по типу конструкції.

 

…але не настільки ж серйозно, диван – це не назавжди!

З ним ви будете часто та близько контактувати, але все ж не варто переоцінювати його значення, адже диван – не партнер по життю. Абсолютно нормальною є ситуація, коли через певний час меблі просто набридають та їх можна та потрібно замінити. У відповідь на обурені репліки про екологію та відповідальне споживання можна відповісти просто: вживані меблі у хорошому стані швидко знаходять нового власника та продовжують службу, так що природа жодним чином не страждає.

Це в загальному. Але якщо триматись подалі від лірики, то алгоритм того, як правильно вибирати диван, досить простий:

 

  •         Він повинен бути гарним, гармонічно доповнювати інтер’єр, відповідати його розмірам

 

Привабливий дизайн – це важливіше, ніж може здатися на перший погляд. Часто покупці вже через тиждень шкодують про те, що пішли на компроміс та придбали не таку гарну, хоча і трохи дешевшу модель. У більшості випадків меблі купують як мінімум на кілька років, так що надмірна економія у таких питаннях недоречна. А рулетка у кишені допоможе не притягнути у своє гніздо слона.

 

  •         На ньому має бути зручно

 

Не всі моделі однаково зручні. Точніше, для кожного покупця є свій зручний варіант. Одним важливі умови відпочинку перед телевізором, інші шукають зручне розкладне спальне місце, для одних один і той де наповнювач буде надто м’яким, для інших – жорстким. Просто тестуйте та зрозумієте що для вас найкраще.

 

  •         Він має бути якісним та довговічним

 

Якість та довговічність у більшості випадків визначаються матеріалами, які використовуються при виготовленні м’яких меблів. А хороші матеріали коштують багато, інакше дорогих меблів ніхто не купував би. В цілому візуально або тактильно можна оцінити тільки якість оббивки, та й то без будь-яких гарантій. В іншому доводиться покладатись на чесність та імідж виробника.

 

  •         Він повинен коштувати рівно стільки, скільки покупець може за нього заплатити

 

У розвинених країнах знають, що купувати дешеві речі – собі дорожче. Наприклад, дороге, якісне взуття без проблем служить роками, в той час як дешеве – від сили один сезон, та й то без особливого задоволення для власника. Потрібно пам’ятати, що дешеві меблі – вони не просто так дешеві. Як і дорогі. Створюючи якісні речі, виробник дорого платить за якісні матеріали та комплектуючі.

 

Якими бувають дивани?

 

Про варіанти оббивки, наповнювачі та механізми складання-розкладання ви можете прочитати у інших статтях з цього розділу. Тут згадаємо про основні різновидності диванів по типу конструкції.

 

Прямі дивани

 

Це, ймовірно, найстаріший та найпоширеніший різновид диванів по типу конструкції. Напевно, перший у світі диван був саме таким. Прямі моделі відмінно стають як біля стінки, так і у центрі кімнати.

 

Кутові дивани

 

Ці Г-подібні конструкції були придумані спеціально для того, щоб встановлюватись та експлуатуватись у кутку приміщень. У багатьох випадках вони мають цікавіший, ніж у прямих моделей, зовнішній вигляд та допомагають ефективно використовувати вільний простір. На такому дивані зручно спілкуватись, розмістившись упівоберта до свого співрозмовника. Такі дивани чудово компонуються з невисокими столами. Обираючи модель, враховуйте, що вона може бути правосторонньою чи лівосторонньою.

 

Модульні дивани

 

Такі меблі складаються з окремих модулів, які можна пересовувати та трансформувати під потреби конкретного простору чи відповідно до свого настрою. Любителі часто експериментувати з розстановкою меблів або переїжджати з місця на місце точно оцінять переваги таких меблів.

 

Острівні дивани

 

Острівний – це той, який встановлюється посеред приміщення, а не біля стіни. Такі моделі відрізняються добротним оздобленням якісними матеріалами зі всіх сторін. Їхня тильна сторона у плані дизайну не менш важлива, ніж фронтальна. Острівні дивани оптимально встановлювати у просторих приміщеннях, адже невеликі кімнати з такими меблями стають відверто тісними.

 

 

Щоб розуміти, що таке якісний, сучасний диван – ознайомтесь з каталогом «AMERS». На всі питання, на які ви не знайдете відповідей у описах товарів, дадуть відповідь наші консультанти.

0 / 5