Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Найкращі наповнювачі для м'ягких меблів

Щоб багато не мудрувати, скажемо прямо: наповнювач для м’яких меблів – це матеріал, який забезпечує м’якість тих самих меблів та знаходиться між каркасом та оббивкою. Тобто, реальних покупців може цікавити, що саме робить м’які меблі такими, якими вони є, та який з варіантів обрати.

Найкращі наповнювачі для м'ягких меблів

 

Розглянемо всі популярні різновиди «наповнювачів», навіть якщо спеціалісти й називають їх якось по-іншому.

Пружинний блок

Пружини, зібрані у блоки – це стара, проста та недорога технологія, у якої крім перерахованих переваг є й недоліки. Наприклад, найпростіші блоки типу «боннель» мають зв’язані між собою пружини.

Вони цілком комфортні, але відчутно поступаються сучаснішим та більш технологічним матеріалам.

Блоки незалежних пружин або «pocket spring» позбавлені деяких з таких недоліків та цілком варті уваги, причому не тільки в недорогих диванах.

Ламелі

Ламелі – це, як і пружинні блоки, навіть і не наповнювач. Їхня наявність у конструкції дивана дозволяє не просто підтримувати шар основного наповнювача, але й бере на себе частину його функцій.

Здатність пружинити при збільшенні навантаження та відновлювати початкову форму чудово відповідає умовам експлуатації у м’яких меблях. Виготовляють ламелі зі звичайного дерев’яного шпону.

Пінополіуретан

Матеріал на основі синтетичних полімерів може мати різну щільність та ціну. ППУ відповідної якості має багато переваг, серед яких висока пружність та довговічність, міцність, здатність швидко відновлювати форму. Пінополіуретан не виділяє шкідливих речовин, а значить – безпечний для здоров’я. З

авдяки непоганому поєднанню хороших експлуатаційних якостей та невисокої ціни він широко використовується у виготовленні диванів.

Синтепон

Його також часто використовують виробники дешевих м’яких меблів. Синтепон має непогані характеристики пружності, так що у меблевому магазині диван з набивкою із синтепону вам, швидше за все, сподобається. Головний недолік – відносна недовговічність.

Матеріал з часом втрачає свої властивості та перестає відновлювати початкову форму. Через це меблі стають менш привабливими та зручними, ніж спочатку.

Холофайбер

Якщо й існує ідеальний синтепон – то це холофайбер. Допрацьована технологія дозволяє виробляти з тієї ж сировини новий матеріал, у якого практично не залишилось недоліків.

Що особливо важливо, холофайбер чудово відновлює початкову форму навіть після тривалої деформації. Особлива структура з невеликих кульок також стійка до зносу. Єдиний нюанс полягає у значно вищій, ніж у синтепону, ціні.

Синтепух

Відповідно до назви, цей матеріал є синтетичним замінником пуху. Він схожий на прототип зовнішнім виглядом та частково експлуатаційними властивостями.

Наповнювач з тонкого поліестерового волокна чудово пружинить, відновлює свою форму, добре пропускає повітря та вологу, але не поглинає її.

Матеріал придатний для набивки декоративних подушок, підлокітників та спинки дивана.

Повсть (войлок)

Стару добру повсть отримують методом валяння зі звичайної натуральної шерсті. Використовується матеріал переважно у «пирозі» разом з іншими наповнювачами.

Висока щільність та довговічність дозволяє використовувати повсть у якості захисного або армуючого шару для інших, м’якших та делікатніших матеріалів.

Міцна кірка, яка утворюється в процесі гарячої прокатки повсті, дозволяє накривати нею пружинні блоки та захищати таким чином оббивку від проколювання.

Поролон

Головна перевага поролону полягає у його низькій вартості. Цей матеріал найчастіше зустрічається саме у дешевих моделях диванів. На цьому переваги закінчуються та починаються недоліки. Головні з них – невисока міцність та недовговічність. Якщо диван з поролоном всередині буде інтенсивно експлуатуватись, то його термін служби виявиться значно меншим, ніж у версій з іншими варіантами наповнювача.

Латекс

Це один з найкращих у плані експлуатаційних якостей та один з найдорожчих наповнювачів для меблів. Латекс отримують шляхом переробки натурального соку з каучукових рослин. Його використовують переважно при виготовленні диванів та інших м’яких меблів найвищого класу. Наповнювач з латексу для диванів – м’який та пружний, добре відновлює форму та здатен зберігати ці властивості протягом десятиліть.

Дюрафіл

Якщо пружинний блок – це замінник натуральних наповнювачів для м’яких меблів, то дюрафіл – це синтетичний замінник пружинних блоків, до яких близький за своїми властивостями.

Розташовані вертикально та переплетені поміж собою волокна поліестеру достатньо м’які, але, в той же час, добре тримають та відновлюють форму. Дюрафіл не поглинає вологу та не виділяє шкідливих речовин у процесі експлуатації.

Усі перераховані матеріали можуть використовуватись при виготовленні м’яких меблів. Одні здатні виконувати функції наповнювача самостійно, інші – тільки у «пирозі», у поєднанні з іншими, відмінними від них своїми властивостями та характеристиками.

Щоб не помилитись у виборі матеріалів – просто купуйте готові вироби відомих виробників з бездоганною репутацією, наприклад, м’які меблі «AMERS».

0 / 5