Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Як Доглядати за Диванами?

Щоб диван служив довго та залишався привабливим, за ним потрібно доглядати. Уваги потребує оббивка, м’який наповнювач, пружинний блок, якщо такий є, каркас та механізм складання/розкладання.

Як Доглядати за Диванами?

 

Щоб не забивати голову нудними правилами, які швидко забуваються, запам’ятайте одну просту істину:

Диван – хоч і не чоловік, але потребує схожого догляду.

Не вірите? Читайте далі і вирішуйте, для кого чи для чого більше підходять ці твердження: для чоловіків, диванів, чи для тих та інших одразу?

 

  1. Ігноруючи його потреби, ви ризикуєте «попасти» на непередбачувані витрати або й зовсім втратити його.

 

Недбала експлуатація завжди призводить до скорочення терміну служби виробу. У випадку з диваном вона часто стає причиною необхідної хімчистки, перетяжки, ремонту чи заміни. Останній випадок – не така вже й рідкість, адже відремонтувати виріб іноді вартує не набагато дешевше, ніж купити новий.

 

  1. Краще регулярно тішити його своєю увагою та час від часу витрачатись на різні дрібниці, ніж потім зіткнутися з серйозними проблемами чи розлукою.

 

Купуйте засоби по догляду за оббивкою, уникайте забруднень продуктами харчування чи напоями, намагайтесь видаляти плями, поки вони не в’їлися глибоко.

Дотримуйтесь рекомендацій виробника: деякі моделі абсолютно не потребують обслуговування механізмів складання/розкладання, а інші – навпаки, здатні довго служити тільки за умови регулярного змащування чи регулювання.

 

  1. Звалюючи на нього надто багато, ви ризикуєте підірвати його здоров’я

 

Будь-які конструкції розраховані на певну вагу, а механізми – не певну кількість спрацьовувань. Любителі дуріти на диванах та ліжках напевно знають, що таке зламані деталі каркасу чи продавлені зони матраца. Акуратне (у межах розумного) використання меблів ніколи не стає причиною їхнього псування.

Це правило не стосується обслуговування, але дозволяє значно довше зберігати диван у справному стані та у привабливому зовнішньому вигляді.

 

  1.  Складно любити його, якщо він брудний та неохайний

 

Просто чудово, що диван не носить сорочок, які потрібно прасувати. У нього всього один «костюм», який потребує чищення не дуже часто. Якщо ваш «компаньйон» любить «класичний одяг» - тоді виконуйте чищення за допомогою м’якої щітки та неагресивних засобів.

Перед першим використанням перестрахуйтесь і протестуйте дію нового засобу для чищення де-небудь у непомітному місці, наприклад, з тильного боку стулки дивана.

Шкіряний «одяг» вашого дивана практично не забруднюється, але використання спеціальних засобів по догляду за цим матеріалом (спреї, вологі серветки, креми) допоможе зберегти його м’яким та еластичним, попереджуючи появу тріщин.

Антистатичні засоби допомагають у боротьбі з пилом, який накопичується на поверхні та особливо помітний на лакованих дерев’яних деталях.

 

  1.  Зашити, підлатати…

 

Звичайно ж, це не в прямому сенсі. Будь-які істотні пошкодження оббивки чи інших зовнішніх деталей, які визначають зовнішній вигляд меблів, потребують або серйозного професійного ремонту, або купівлі нового виробу.

Разом з тим, деякі пошкодження чи малопомітні недоліки можна швидко, недорого та ефективно прибрати власними силами. Наприклад, потертості чи невеликі тріщини шкіряної оббивки можна усунути спеціальними ремонтними засобами для шкіри (так звана «рідка шкіра»).

Варто лише обережно підбирати відтінок такого засобу, щоб він максимально відповідав відтінку оригінальної оббивки.

 

  1.  Загляньте у його паспорт

 

Покупців може здивувати той факт, що багато виробників продають свої дивани з паспортом. В цьому документі може бути вказана інформація про дату виробництва, про бригаду чи конкретного працівника, який виконував збирання.

Крім того, у паспорті часто вказують матеріали оббивки та правила догляду за ними. Ця інформація допомагає підібрати правильні засоби по догляду за оббивкою.

Якщо паспорт випадково загубили після купівлі меблів – просто зверніться до виробника за контактами, вказаними на його сайті, або, у крайньому випадку, проконсультуйтесь з місцевим продавцем аналогічних виробів.

 

  1. Він любить комфортну температуру та вологість

 

Дивно, але диван, як і людина, «не любить» як спеку, так і холод, як надмірно високу температуру, так і сухі умови. Оптимальною для зберігання та експлуатації дерев’яних меблів з будь-яким типом оббивки, при якій вироби не розсихаються, не гниють та не пліснявіють, вважається помірна температура у межах 15-25С та вологість у межах 30-80%. Все, як у людей.

А ще шкіряні меблі не варто розміщувати поблизу опалювального обладнання чи під прямим сонячним світлом, інакше шкіра буде тріскатись та морщитись.

 

  1.  Піддати пару – не тільки приємно, але й корисно

 

Пропарювання оббивки з допомогою парогенератора – одна з тих небагатьох дій по догляду, про які практично ніколи не згадують. Разом з тим, пропарювання є чи не єдиним способом ефективно боротися з кліщами, грибками та іншими мікроорганізмами, здатними викликати алергію.

Проте пропарювання може законсервувати забруднення, тому перед процедурою бажано виконати ретельне прибирання та видалити всі видимі забруднення.

 

Дивани AMERS створені для того, щоб дарувати вам комфорт та затишок. Приділяйте їм увагу, а вони не залишаться перед вами у боргу.

0 / 5