Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Види сучасних механізмів для трансформації диванів

Розповідаючи про способи розкладання диванів, немає сенсу довго аналізувати їхні переваги та недоліки, умови експлуатації та інші моменти. У більшості випадків достатньо описати та продемонструвати принцип їхньої дії. На основі цієї простої інформації покупець може краще, ніж будь-який консультант, зрозуміти який диван йому підходить.

Види сучасних механізмів для трансформації диванів

Механізм трансформації дивану – це система, яка забезпечує його перетворення у повноцінне спальне місце.

Сьогодні на ринку доступні і класичні, і сучасні механізми для трансформації:

Диванний механізм - Книжка

Вироби цього типу протягом десятиліть можна було зустріти як у європейських будинках, так і в радянських квартирах.

Популярність пояснюється зручним алгоритмом складання/розкладання, загальною простотою та надійністю механізмів, а також невисокою вартістю.

Стосовно назви: цей диван, звичайно ж, не для читання. Просто у процесі розкладання він відкривається та закривається, ніби книга.

Для розкладання потрібно підняти передню стулку (сидіння) до характерного звуку (клацання), після чого опустити його назад.

механізм - Клік-кляк

Цей тип розкладного механізму – одна з варіацій на тему класичної «книжки». Важлива відмінність полягає у додатковій зручності: «клік-кляк» або «клік-клак», як його ще називають, дозволяє встановлювати спинку у положення «напівлежачи».

Піднімаємо – «клік», опускаємо – «кляк». Творці не надто мудрили, обираючи ім’я для цього типу конструкції.

В основі каркасу «клік-клак» є металева конструкція, в той час як у «книжки» - дерев’яна. А ще цей тип механізму має всього три варіанти виконання, так що підібрати запчастини не буде проблемою.

Єврокнижка

Це ще одна версія з «бібліотечної» теми. Втім, вона не має практично нічого спільного з класичною «книгою». Конструкція дуже проста, а з механіки в ній тільки коліщатка, на яких сидіння висувається при трансформації, та пара меблевих петель, на яких тримається та вкладається горизонтально спинка.

«Єврокнижка» – це зовсім не класична «книжка», та навіть на неї не схожа. Що, втім, не робить її менш зручною чи надійною.

Особливості «єврокнижки» роблять її надійною, доступною по ціні та зручною у транспортуванні – меблі розбираються на легші та компактніші частини практично без зусиль.

Диванний механізм - Акордеон

«Акордеон» – це три стулки, одна з яких сидіння, а дві інші – спинка. У положенні «диван» ця спинка є вертикально розташованою «книжкою», а під час трансформування у «ліжко» розкладається, від’їжджаючи за висувним сидінням.

Навіть на такому «акордеоні» можна грати. Не знаєте як? Запитайте у дітей, вони покажуть.

Ця конструкція є не такою складною, як може здатись. Вона цілком надійна та зручна, особливо в невеликих по розмірах моделях.

Дельфін

Такий тип конструкції вирізняється тим, що всі деталі самого дивана нерухомі, і лише одна секція, яка висувається для утворення зручного спального місця, трансформується.

Дельфін – тому що додаткова секція «виринає» з відсіку, розташованого під сидінням.

«Дельфін» вирізняється високою живучістю, а навіть якщо механізм трансформації вийде з ладу – це не відобразиться на зовнішньому вигляді меблів і їх можна буде й далі використовувати як звичайний диван.

Висувний, «телескоп»

Якби ми починали огляд з найпростіших типів конструкцій, то ці вироби, швидше за все, виявилися б у самій «голові» списку. В їхній механіці нема практично нічого, крам направляючих та роликів/коліс.

Навіть відкидні чи вкладувані частини у багатьох моделях не з’єднані з іншими секціями, а просто зберігаються у спеціальних нішах.

«Телескоп» важко назвати чимось сучасним, але він має прихильників, які обирають його за неймовірну простоту та невисоку вартість.

Поціновувачі елегантних рішень частіше віддають перевагу іншим типам розкладних механізмів, а ось любителі простих речей нерідко купують саме такі дивани.

Диванний механізм - Пума

На противагу дуже простим висувним варіантам, «пума» виглядає значно складніше та елегантніше.

Крім того, м’які меблі з таким варіантом трансформації здатні забезпечити вищий рівень комфорту, адже при схожих габаритах у розкладеному вигляді «пума» здатна формувати спальне місце дійсно великих розмірів.

Три рухомі секції та встановлена у фіксованому положенні спинка, яка не трансформується, - ось відмінні риси м’яких меблів з механізмом типу «пума».

механізм - Пантограф

«Пантограф» – це допрацьована версія класичної «єврокнижки». На відміну від останньої, секція сидіння у ньому не виїжджає на колесах, а «робить крок» у потрібне положення.

Такий варіант трансформації більш зручний та не псує покриття підлоги при необережному користуванні.

Спинка меблів типу «пантограф» складається так, як у звичайної «єврокнижки». Завдяки «крокуючому» механізму ним зручніше користуватися, але не так зручно транспортувати, адже всі частини конструкції механічно пов’язані між собою.

диванний механізм - Літ

Класичний «літ» має у нижній частині відсік для зберігання подушок чи постільної білизни. Відрізняється від інших типів розкладних диванів тим, що трансформуються у ньому підлокітники, а не спинка.

Літ у складеному вигляді дуже компактний, дозволяє регулювати кут нахилу кожного з підлокітників, але зручний тільки для однієї людини.

Французька розкладачка

Механізм виглядає складно, таким і є. Насправді «французька розкладачка» – це «2 в 1». Він є класичним диваном, суміщеним з класичною розкладачкою, яка зберігається у нижньому відсіку.

«Достань розкладачку з дивана» - це саме про «французьку розкладачку». Проте, додаткове «ліжко» з такими меблями не буде займати місця у коморі чи на балконі та завжди буде під рукою.

Кожен з варіантів розкладання м’яких меблів може бути найкращим для конкретного покупця чи умов експлуатації. Ознайомтеся з асортиментом диванів «AMERS» та поспілкуйтесь з нашими консультантами, щоб зрозуміти, яка модель ідеальна саме для вас.

0 / 5