Будь ласка оберніть ваш екран

+38 0931481202 Салони
0
меню
де подивитись? Детальніше

Дивани у скандинавському стилі

Скандинавія – це камінь, який поріс мохом. Це стара ялина у тихому вологому лісі. Це настили з дощок та засіяні травою дахи невеличких будиночків. Це сімейні цінності та прості, але якісні речі, які передаються із покоління в покоління.

Дивани у скандинавському стилі

 

Дивани у скандинавському стилі – це сучасні м’які меблі, комфортні та стильні, але також цілком відповідні до канонів унікальної скандинавської школи дизайну. Вони ніколи не мають кричущого зовнішнього вигляду, але завжди привертають увагу своїм затишним і добротним характером.

Якісно, раціонально та функціонально – це основні стовпи, на яких базується «північний» підхід до планування будинків, облаштування інтер’єрів та створення меблів.

Правильна, лаконічна геометрія, а також натуральні, безпечні для здоров’я матеріали та висока якість – ось ті головні цінності, без яких складно уявити будь-які меблі, які мають право називатись «скандинавськими».

Довідка:

Цей стиль, як основа скандинавського дизайну, чітко сформувався у 30-50-х роках минулого століття у декількох північноєвропейських країнах (Норвегія, Фінляндія, Швеція, Данія та Ісландія), для яких характерні спільні чи схожі життєвий устрій та цінності.

Ті, в свою чергу, беруть початок ще з традицій шістнадцятого століття, коли з’явились та процвітали ремісничі гільдії, які сформували єдиний підхід до роботи та створення нових речей.

Ці традиції, доповнені пізніше впливом функціоналізму та модернізму, і сформували той стиль у дизайні, який ми сьогодні називаємо скандинавським.

Працюючи у цьому напрямку, прийнято особливу увагу звертати на те, щоб максимально підкреслити особливості матеріалу.

У випадку з диванами у скандинавському стилі це відображається у вираженій фактурі дерев’яних деталей і оббивки. У процесі розвитку цього стилю широке розповсюдження отримали і нові матеріали (скло, пластик), але традиційні дерево, фактурна тканина і метал досі залишаються в особливій пошані.

Дивани у скандинавському стилі вирізняються особливою увагою до форм. Лаконічність у всьому – це запорука того, що меблі не набриднуть з часом.

Вони завжди будуть залишатись доречними, незалежно від віянь моди – і через п’ять, і через десять і навіть через двадцять років. Купіть якісний диван з міцних матеріалів, щоб насолоджуватись затишком, комфортом і не витрачати гроші на надто часте оновлення меблів у вашому домі.

Адже раціональність та ощадливість – це і є основи північного добробуту.

Як не помилитись? Основні критерії:

 Загальна гармонійність та лаконічність форм.

У той час як південні течії дизайну часто прагнули до максимального використання складних та пишних декоративних елементів, для північних шкіл основним було загальне сприйняття виробу, його лаконічність та гармонійність. Якщо бачите будь-які «лишні» деталі – це, швидше всього, не зовсім скандинавський стиль.

 Характерна стилістика.

Не кожен диван простої форми – «скандинавський». Виробам цього типу притаманна унікальна стилістика, яка проявляється в особливому поєднанні пропорцій, матеріалів, а також у використанні певних деталей.

Всупереч поширеній думці, високі ніжки – це можливий, але не обов’язковий атрибут таких диванів, особливо розкладних моделей.

Прагнення до компактності.

Історично північні народи були вимушені вести економний, ощадливий спосіб життя. Пізніше ця риса стала частиною їхньої культури та проявляється сьогодні у всьому: у проектуванні будинків, транспортній інфраструктурі, при створенні меблів.

Громіздкі моделі не дозволяють ефективно використовувати корисний простір невеликих будинків та квартир. А значить, їх потрібно робити компактними, але не за рахунок функціональності. Саме тому надто пишні та великі підлокітники – нехарактерна риса для диванів у скандинавському стилі.

 Відсутність яскравих кольорів та оформлення оббивки.

Бути скромним для скандинава – краще, ніж бути надто помітним. Саме тому спокійне оформлення оббивки – це саме те, що потрібно.

 Яскраво виражена фактура матеріалів.

Меблі повинні бути приємними не тільки візуально, але й на дотик. Якщо сидячи на дивані, вам хочеться торкатися оббивки та підлокітників – значить модель відповідає цьому критерію.

Виняткова якість, орієнтованість на довговічність.

Часто купувати нові речі – це не тільки марнотратство, але й екологічна безвідповідальність. Істинний житель Північної Європи (не тільки по паспорту, але й по духу) собі такого не дозволить.

Купити прямі, кутові та модульні дивани в скандинавському стилі українського виробництва за доступними цінами можна в інтернет-магазині компанії AMERS.

Ви також знайдете їх у меблевих магазинах у різних містах та областях (адреси доступні у розділі «Де купити?»). Наші співробітники готові відповісти на ваші питання, допомогти правильно обрати диван і оформити замовлення з доставкою м’яких меблів по Україні.

0 / 5